– Na pewno jesteśmy zadowoleni z meczu, szczególnie z pierwszej połowy, w której mieliśmy pełną kontrolę. Bardzo dobrze zagraliśmy zarówno w ataku, jak i w obronie – przyznał trener Paweł Jaworek po sobotnim spotkaniu z Alitem Ożarów.
LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały na wyjeździe w pierwszym starciu rundy wiosennej Alit Ożarów 2:0. Bramki zdobyli Patryk Kwiecień oraz Kacper Śliwa.
Trener Jaworek po meczu z Alitem: Jesteśmy zadowoleni
Tuż po zakończeniu meczu trener Paweł Jaworek ocenił to, co wydarzyło się na boisku.
– Na pewno jesteśmy zadowoleni z meczu, szczególnie z pierwszej połowy, w której mieliśmy pełną kontrolę. Bardzo dobrze zagraliśmy zarówno w ataku, jak i w obronie. Byliśmy kompaktowi i ten wynik to najmniejszy wymiar kary, bo mieliśmy jeszcze 2-3 stuprocentowe akcje – oznajmił.
Na tym jednak nie skończył.
– W drugiej połowie nieco nerwowości w naszym wykonaniu. Niestety, nie domknęliśmy tego meczu i końcówka była niepewna. Patrzymy na najbliższy mecz, nie na to, co się dzieje w tabeli – podsumował.