Prowadzona przez trenerów Konrada Zacharskiego oraz Mateusza Misztala drużyna Orlęta Kielce 2015 zwyciężyła Polonia Białogon Cup. To duże osiągnięcie naszych zawodników, którzy pokonali w finale Dziki Skarżysko-Kamienna po rzutach karnych. – Spotkanie było niezwykle emocjonujące – wyznali szkoleniowcy. Dwóch naszych piłkarzy zostało wyróżnionych.

Skład: Radek, Piotrowski, Iwanicz, Kowalik, Szulowski, Nowak, Buras, Buras, Rębosz, Kolarz. Trener Mateusz Misztal: – Od początku zawodów nasza gra wyglądała nieźle. W każdym z chłopców było widać dużą chęć do gry i zdobywania bramek, co dało nam awans do finału turnieju.

Triumf drużyny Orlęta Kielce 2015 w Polonia Białogon Cup. Dwóch naszych piłkarzy wyróżnionych

  • Finał: Orlęta Kielce – Dziki Skarżysko 1:1 (4:2 w karnych)
  • Gol: Rębosz

– Spotkanie było niezwykle emocjonujące i zakończyło się serią rzutów karnych, w których świetną postawą wykazali się zarówno strzelający jak i broniący bramkarz – Krzysztof Piotrowski, który został wybrany najlepszym golkiperem turnieju. Dodatkowo wyróżniony z naszej drużyny został Bartłomiej Rębosz.

____________________________

  • Niedziela 22 czerwca – Galacticos Cup w Ostrowcu
  • Skład: Radek, Piotrowski, Zatorski, Kania, Wojniak, Rębosz, Kolarz, Dudzic, Adamczyk, Szymczuch, Zygała

Trener Konrad Zacharski: – Ostatnie zawody Orlika młodszego w tym sezonie. Na zakończenie chłopcy bardzo dobrze pograli w piłkę, skonstruowali wiele ciekawych akcji i strzelili ponad 50 goli. Dziękujemy za zaproszenie na bardzo dobrze zorganizowany turniej.

____________________________

  • Zapraszamy do zapisów na treningi tego rocznika pod nr telefonu: 537 977 774, trener Konrad Zacharski.
  • Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

____________________________

  • Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła Jazdy PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.