LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w środę na własnym stadionie Olimpię Pogoń Staszów 3:0 w 5. kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Do przerwy był bezbramkowy remis, natomiast w drugiej odsłonie nasza drużyna pokazała, na co ją stać. Do bramki trafili potem Patryk Kwiecień, Grzegorz Kowalczyk i Wiktor Węgliński.

LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Nie było zatem wątpliwości, że prowadzona od niedawna przez trenera Michała Pałgana drużyna będzie chciała zdobyć trzy punkty w kolejnym meczu. Niestety, nie udało się pokonać Hetmana Włoszczowa i ponownie padł remis 1:1. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów, z którym nasza drużyna wygrała 2:1. Nasza drużyna potwierdziła świetną formę w kolejnym spotkaniu z Arką Pawłów i wygrała 2:1.

Trzecie zwycięstwo z rzędu drużyny seniorów! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w środę na własnym stadionie Olimpię Pogoń Staszów 3:0 w 5. kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Do przerwy był bezbramkowy remis, natomiast w drugiej odsłonie nasza drużyna pokazała, na co ją stać. Do bramki trafili potem Patryk Kwiecień, Grzegorz Kowalczyk i Wiktor Węgliński.

Skład: Zacharski – Dudzik, Maciejewski (85′ Marszałek), Lis, Wąs – Walkowiak, Łokieć (85′ Susło), Pryimak (78′ Kowalczyk), Kwiecień (78′ Stachura) – Wawszczyk (55′ Kuca), Kiełb (55′ Jaśkiewicz)

Po pięciu kolejkach ligowych LKS Orlęta Probudex Kielce zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Do liderującej Korony III Kielce tracą punkt.