Za nami kolejny turniej Orlęta Cup. Tym razem na boiska wybiegli zawodnicy z rocznika 2014. Orlęta wystawiły do rywalizacji dwie drużyny, które spisały się całkiem nieźle. – Był to bardzo intensywny weekend. Przez dwa dni nasi zawodnicy rozegrali ponad 300 minut – mówił trener Karol Rusiński.
Data: 26-27 kwietnia
Rywale: KKP Korona, Akademia Piłkarska DAP Kielce, Piłkarska Akademia Skarżyska PAS, Football Academy Jędrzejów, KS Orzeł Piaski Wielkie, Naprzód Zielonki, Szkółka Piłkarska – GKS Góral Górno, Galacticos Ostrowiec.
Trener Karol Rusiński: – Pierwszy dzień w naszym wykonaniu był na dobrym poziomie, szybko operowaliśmy piłką, tworząc dużo sytuacji bramkowych. Finalnie pierwsza drużyna awansowała do grupy o miejsca 1-8, natomiast druga o miejsca 9-16.
– Dzień drugi dla naszej pierwszej drużyny to prawdziwy maraton. Najpierw cztery mecze na turnieju Orlęta Cup, w międzyczasie pojechaliśmy do Bilczy na rozgrywki ligowe, szybkie spotkania trzy mecze i powrót na Warszawską, aby dokończyć turniej. Podsumowując, był to bardzo intensywny weekend. Przez dwa dni nasi zawodnicy rozegrali ponad 300 minut.
Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.
https://www.facebook.com/photo?fbid=674578628710506&set=pcb.674579492043753&locale=pl_PL
____________________________
Zapraszamy do zapisów na treningi tego rocznika pod nr telefonu: 795 975 543, trener Karol Rusiński.
Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
____________________________
Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła Jazdy PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.