Drużyna 2011 PRO wróciła na ścieżkę zwycięstw i pokonała w niedzielę Champions Końskie 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Szymon Marcinkowski, Dawid Partyka oraz Piotr Kotarowski, który zanotował dublet. Akademia Piłkarska Orlęta Kielce z kolejnym triumfem!
Niedziela 12 października – I liga świętokrzyska
Ważne zwycięstwo drużyny 2011 PRO! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Drużyna 2011 PRO wróciła na ścieżkę zwycięstw i pokonała w niedzielę Champions Końskie 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Szymon Marcinkowski, Dawid Partyka oraz Piotr Kotarowski, który zanotował dublet. Akademia Piłkarska Orlęta Kielce z kolejnym triumfem!
Bramki: Piotr Kotarowski x2, Szymon Marcinkowski, Dawid Partyka
Trenerzy Jerzy Rot i Dariusz Sitarz: – Pierwsza połowa mimo że wygrana 2:1 była słaba w naszym wykonaniu. Po przerwie przejmujemy kontrolę nad spotkaniem i szybko zdobywamy dwie bramki. W drugiej połowie meczu jesteśmy drużyną dominującą i spokojnie dowozimy korzystny wynik do końca spotkania. Brawa dla naszych zawodników za grę zwłaszcza w drugiej połowie spotkania.