LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w sobotnim meczu 31. kolejki IV ligi GKS Rudki 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Wąs oraz Jacek Kiełb.
Piłkarze Pawła Jaworka w poprzedniej kolejce pokonali na własnym stadionie Victorię 2015 Skalbimierz 1:0. Teraz stanęli przed szansą na kolejny triumf.
Wielkie zwycięstwo seniorów! – LKS Orlęta Probudex Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w sobotnim meczu 31. kolejki IV ligi GKS Rudki 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Wąs oraz Jacek Kiełb.
Skład: Zacharski – Maciejewski, Susło, Lis, Wąs – Walkowiak, Łokieć, Kwiecień, Szymański – Kuca (73′ Dudzik), Kiełb (60′ Foks)