LKS Orlęta Probudex Kielce rozbiły w niedzielnym spotkaniu 19. kolejki IV ligi Hetman Włoszczowa aż 5:0. Było to drugie zwycięstwo naszego zespołu na wiosnę.

Przed tygodniem piłkarze Pawła Jaworka pokonali Alit Ożarów 2:0. Po jednym trafieniu zanotowali Patryk Kwiecień oraz Kacper Śliwa.

Wielkie zwycięstwo seniorów! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce rozbiły w niedzielnym spotkaniu 19. kolejki IV ligi Hetman Włoszczowa aż 5:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kamil Łokieć, Patryk Kwiecień, Rostysław Pryjmak, Mikołaj Kuca oraz Jacek Kiełb.

Skład: Zacharski – Dudzik, Maciejewski, Susło, Wąs – Marszałek, Kwiecień, Kuca, Łokieć – Kiełb, Pryjmak