Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce rozbiła w sobotnim spotkaniu 22. kolejki IV ligi Olimpię Pogoń Staszów aż 6:0. Bohaterem meczu został Jakub Jaśkiewicz, który zanotował cztery trafienia.
Przed tygodniem piłkarze Pawła Jaworka pokonali Arkę Pawłów 3:1. Dublet zanotował Piotr Foks, natomiast jednego gola strzelił Karol Dudzik.
Wygrywamy! – LKS Orlęta Probudex Kielce
Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce rozbiła w sobotnim spotkaniu 22. kolejki IV ligi Olimpię Pogoń Staszów aż 6:0. Bohaterem meczu został Jakub Jaśkiewicz, który zanotował cztery trafienia.
Olimpia Pogoń Staszów – LKS Orlęta Probudex Kielce 0:6 (0:3)
Gole: Jaśkiewicz (5′, 43′, 51′, 70′), Foks (13′), Śliwa (75′)
Skład: Zacharski (46′ Zawierucha) – Wąs, Piątek, Dudzik, Kwiecień (46′ Lis) – Marszałek (46′ Śliwa), Walkowiak, Szymański, Foks (46′ Kowalczyk) – Pryjmak (60′ Kiełb), Jaśkiewicz