Sobota 5 lipca – to był oficjalnie ostatni dzień sezonu 2024/25 dla klubu Orlęta Kielce! Czeka nas teraz przerwa wakacyjna, po której wracamy do pracy – oczywiście ze zdwojoną siłą. Pierwsze treningi odbędą się w poniedziałek 21 lipca.
Piąte miejsce seniorskiego zespołu w IV lidze, czwarte miejsce w Świętokrzyskiej I lidze Trampkarza Młodszego, trzecie w I lidze Młodzika Starszego, druga lokata drużyny 2016 PRO w Golden City Cup w Pradze czy wygrana 2017 PRO w Ajax Cup w Radomiu – to tylko nieliczne sukcesy naszych zespołów podczas ubiegłych rozgrywek. Wierzymy, że kolejne rozgrywki będą jeszcze lepsze!
Zakończyliśmy sezon 2024/25! – Orlęta Kielce
Sobota 5 lipca – to był oficjalnie ostatni dzień sezonu 2024/25! Czeka nas teraz przerwa wakacyjna, po której wracamy do pracy – oczywiście ze zdwojoną siłą. Pierwsze treningi odbędą się w poniedziałek 21 lipca. Tydzień po rozpoczęciu zajęć – w dniach 30 lipca – 5 sierpnia nasze zespoły 2012, 2013, 2014, 2015 udadzą się na zgrupowanie do Szalowej . Tuż po nich na obóz udadzą się za to drużyny 2011 oraz 2016.
Niebawem załączymy również plan sparingów drużyny seniorów. Na obszerne podsumowanie jeszcze przyjdzie czas, natomiast teraz chcielibyśmy życzyć wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom spokojnych wakacji i naładowania baterii na nadchodzące rozgrywki. Czekamy na WAS!