LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w środowym spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski Orlicz Suchedniów 2:0. O zwycięstwie zadecydowała końcówka, gdyż piłkarze Michała Pałgana trafili do siatki – najpierw w 86., a potem w 90. minucie.

LKS Orlęta Probudex Kielce spisuje się ostatnio bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych. Nie dość, że zremisowała na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce, to pokonała Klimontowiankę Klimontów (2:0), GKS Nowiny (5:1) oraz w ubiegły weekend Wierną Małogoszcz.

Zwycięstwo i awans seniorów w OPP! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w środowym spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski Orlicz Suchedniów 2:0. O zwycięstwie zadecydowała końcówka, gdyż piłkarze Michała Pałgana trafili do siatki – najpierw w 86., a potem w 90. minucie. Pierwszego gola strzelił Kamil Łokieć, natomiast drugiego – Kacper Śliwa. Obaj zostali wprowadzeni na boisku z ławki rezerwowych.

Skład: Zawierucha – Piątek, Węgliński, Lis (55′ Wąs), Kowalczyk (55′ Kuca) – Kwiecień, Głowacki, Marszałek (55′ Susło), Szymański (55′ Łokieć) – Jaśkiewicz (55′ Kiełb), Stachura (55′ Śliwa)